logo

 

7/24 Danışma Hattı 0850 433 45 34

HIKVISION CCTV

Hikvision Digital Technology, dünyanın en büyük video izleme ürünleri ve çözümleri tedarikçisidir. Şirket özellikle video izleme teknolojisi ile her tür yenilikçi CCTV ve video izleme ekipmanlarının tasarımı ve üretimi konularında uzmanlaşmıştır. Ürün gamı kameralar ve DVR’lardan video yönetim yazılımlarına kadar değişkenlik göstermektedir. Hikvision 2001’deki başlangıcından itibaren kısa sürede güvenlik sektöründe dünya çapında lider bir pozisyon almayı başardı.
Hikvision dünyanın en büyük Ar-Ge ekibine ve en gelişmiş üretim tesislerine sahip; bu sayede Hikvision müşterileri son teknolojiyle tasarlanan birinci sınıf ürünlerden faydalanabiliyorlar. Müşterilerine karşı duyduğu sorumlulukla Hikvision yenilik ve gelişimin sürekliliği için her yıl Ar-Ge çalışmalarına gelirinin %7’si kadar bir miktarda yatırım yapmaktadır.
Hikvision, Çin’deki 31 şubesi ve 12 denizaşırı bölge ofisi, tüm dünyadaki 10,000 çalışanı, 30,000’den fazla ortağı ile gerçek bir küresel yapı şeklinde çalışmaktadır. Hikvision şu anda Shenzhen Menkul Kıymetler Borsasında işlem görmektedir.
SMART HD IP CCTV SİSTEMLERİ
Hikvision, yüksek çözünürlüklü 1080p HD IP CCTV sistemleri için geniş ürün yelpazesi ile komple çözümler sunmaktadır.
Smart IPC teknolojisi kapsamlı projeler için video analiz yazılımları ile (yasak bölge ihlali, trafik ve park kontrolü, hız sınırı kontrolü, giriş çıkış sayımı, sınır ihlali vb gibi) özel çözümler sunmaktadır.
Akıllı IR, WDR, Defog vb. gibi daha bir çok özelliği ile IP kameraları rakiplerine göre üstün performans sunmaktadır.
Ekonomik IP ürünleri de bulunan Hikvision'ın en çok tercih edilen ürünlerinden biride micro SD kart üzerine kayıt yapabilen IR gece görüşlü, sesli ve PIR alarm özellikli mini küp IP kamerasıdır. Özellikle bebek izleme amaçlı konutlarda sıklıkla tercih edilmektedir.

 
 
 
 
 
HD ANALOG CCTV SİSTEMLERİ
Hikvision, analog sistemler içinde 1280x960p çözünürlükte HD kameralar ve bunları destekleyen HD DVR cihazları için geniş ürün yelpazesi ile komple çözümler sunmaktadır.
Analog CCTV kameraları ve IP kameraları bütünleşik izleme sunabilmekte olan özel yazılımları ile farklı bir çok lokasyondaki analog ve IP ürünlerini izleyebilir, yönetebilir ve uzaktan tüm kontrollerini yapabilirsiniz.
 
 
 
 
MOBİL İZLEME:
Hikvision tarafından yüksek kaliteyle tasarlanan sistemlere her an her yerden erişebilir, akıllı telefonunuzdan veya tabletinizden canlı görüntüleri izleyebilirsiniz. Sistemin Android ve iOS (iPhone) için ücretsiz IVMS uygulamaları vardır. Dilerseniz cihazın bulunduğu yerdeki bilgisayarınıza ürün CD'sinde yer alan akıllı izleme yazılımını yükleyerek ürünün kayıt görüntülerine daha pratik bir biçimde erişebilirsiniz. Böylelikle ürüne ayrıca bir monitör bağlamanıza gerek kalmaz. Dilerseniz iş yerinizde çalışan bu sisteme evinizdeki bilgisayarınızdan Internet Explorer aracılığıyla da erişebilir canlı görüntüleri veya kayıt görüntülerinizi izleyebilirsiniz.
Yazılımlar için TIKLAYINIZ
IP KÜP KAMERALAR:
Bebek ve bakıcı izleme sistemleri için en çok tercih edilen ürünlerimizden olan 2 küp kamera modelimizin özellikleri aşağıdaki gibidir.
DS-2CD8133-FE VGA (640x480p) çözünürlükte görüntü sunmaktadır. Aynı anda ses iletimi de sağlamakta olan kamera 32GB'a kadar micro SD kart desteği ile her hangi bir kayıt merkezine ihtiyaç duymadan lokal olarak kayıt yapar. IVMS mobil yazılımları ile kolaylıkla izlene bilir ve yönetilebilir.
DS-2CD2412-FI 1,3 Megapixel (1280x960p) HD çözünürlükte görüntü sunan ve aynı anda ses iletimi de sağlamakta olan bu modelimizin Entegre IR led'i ile gece görüş imkanı da mevcuttur.  Ayrıca entegre PIR sensörü ile alarm algılama özelliği de vardır. Aynı şekilde 32GB'a kadar micro SD kart desteği ile her hangi bir kayıt merkezine ihtiyaç duymadan lokal olarak kayıt yapar. IVMS mobil yazılımları ile kolaylıkla izlene bilir ve yönetilebilir.
 
 
4 KAMERALI EKONOMİK SET:
4 kameralı ekonomik set ile ofis, mağaza vb. gibi iş yerleriniz ayrıca evinizi (bebek ve bakıcı izleme amaçlı) olarak rahatlıkla güven altına alabilirsiniz.
Set içerisinde bulunanlar:
1 Adet 4 kamera girişli WD1 DVR (Dijital Kayıt Cihazı)
1 Adet 500 GB HDD
2 Adet 700TVL 1/3" CCD ICR IR Bullet Kamera IP66
2 Adet 700TVL 1/3" CCD ICR IR Dome Kamera
1 Adet Kamera besleme adaptörü
1 Adet Mouse
Notlar:
Set fiyatımıza kablo,bağlantı aparatları ve montaj işçilikleri dahil değildir.
Kurulum istenmesi halinde keşif için randevu almanızı rica ederiz.
 
 

Copyright 2013. DG Alarm ve Güvenlik Sistemleri. All Rights Reserved