logo

 

7/24 Danışma Hattı 0850 433 45 34

DAHUA CCTV

Dahua Technology Co,Ltd., dünyanın en büyük video izleme ürünleri ve çözümleri tedarikçilerinden birisidir. Şirket özellikle video izleme teknolojisi ile her tür yenilikçi CCTV ve video izleme ekipmanlarının tasarımı ve üretimi konularında uzmanlaşmıştır. Ürün gamı kameralar ve DVR’lardan video yönetim yazılımlarına kadar değişkenlik göstermektedir.
Facebook Sayfamız
Ekonomik IP çözümleri de bulunan Dahua'nın 720p'den 4K Ultra HD çözünürlüğe kadar geniş bir ürün yelpazesi bulunmaktadır.
 
HD ve FULL HD IP CCTV SİSTEMLERİ
Dahua, yüksek çözünürlüklü 720p HD ve 1080p Full HD IP CCTV sistemleri için geniş ürün yelpazesi ile komple çözümler sunmaktadır.
Smart IPC teknolojisi kapsamlı projeler için video analiz yazılımları ile (yasak bölge ihlali, trafik ve park kontrolü, hız sınırı kontrolü, giriş çıkış sayımı, sınır ihlali vb gibi) özel çözümler sunmaktadır.
Akıllı IR, WDR, Defog vb. gibi daha bir çok özelliği ile IP kameraları rakiplerine göre üstün performans sunmaktadır.
 
 
 
 
4K ULTRA HD IP CCTV SİSTEMLERİ
Dahua 4K Ultra HD IP CCTV sistemleri için geniş ürün yelpazesi ile komple çözümler sunmaktadır.
Şehir yönetim sistemleri vb, gibi karmaşık ve kapsamlı projeler için video analiz yazılımları ile (yasak bölge ihlali, trafik ve park kontrolü, hız sınırı kontrolü, giriş çıkış sayımı, sınır ihlali vb gibi) özel çözümler sunmaktadır.

 
 
 
HDCVI  CCTV SİSTEMLERİ
Dahua, tescili HDCVI teknolojisi ile analog alt yapılar için  720p ve 1080p çözünürlükte HD kameralar ve bunları destekleyen HD DVR cihazları için geniş ürün yelpazesi ile komple çözümler sunmaktadır.
 
HDCVI kameraları ve IP kameraları bütünleşik izleme sunabilmekte olan özel yazılımları ile farklı bir çok lokasyondaki analog ve IP ürünlerini izleyebilir, yönetebilir ve uzaktan tüm kontrollerini yapabilirsiniz.
 
 
 
 
MOBİL İZLEME:
Dahua tarafından yüksek kaliteyle tasarlanan sistemlere her an her yerden erişebilir, akıllı telefonunuzdan veya tabletinizden canlı görüntüleri izleyebilirsiniz. Sistemin Android ve iOS (iPhone) için ücretsiz DMSS uygulaması ve Smart PSS akıllı izleme ve yönetim yazılımını mevcuttur. Smart PSS ile görüntülerine daha pratik bir biçimde erişebilirsiniz. Böylelikle ürüne ayrıca bir monitör bağlamanıza gerek kalmaz. Dilerseniz iş yerinizde çalışan bu sisteme evinizdeki bilgisayarınızdan Internet Explorer aracılığıyla da erişebilir canlı görüntüleri veya kayıt görüntülerinizi izleyebilirsiniz.
Yazılımlar için TIKLAYINIZ
IP KÜP KAMERALAR:
Bebek ve bakıcı izleme sistemleri için en çok tercih edilen ürünlerimizden olan 2 küp kamera modelimizin özellikleri aşağıdaki gibidir.
 
IPC-KW100AP-V2 1,3 Megapixel (1280x960p) HD çözünürlükte görüntü sunan ve aynı anda ses iletimi de sağlamakta olan bu modelimizin Entegre IR led'i ile gece görüş imkanı da mevcuttur.  Ayrıca entegre PIR sensörü ile alarm algılama özelliği de vardır. Aynı şekilde 32GB'a kadar micro SD kart desteği ile her hangi bir kayıt merkezine ihtiyaç duymadan lokal olarak kayıt yapar. DMSS mobil yazılımları ile kolaylıkla izlene bilir ve yönetilebilir.

Copyright 2013. DG Alarm ve Güvenlik Sistemleri. All Rights Reserved