logo

 

7/24 Danışma Hattı 0850 433 45 34

IP Bebek İzleme Sistemleri

 
 

Bebek İzleme Nedir?

Günümüzde çalışan ailelerin bebeklerini bakıcılara emanet etmesi kaçınılmazdır. Dünyada olduğu gibi ülkemizde de bebek bakıcılığı profesyonel bir meslek olmakla beraber bu işi yapan profesyonel bakıcı bulmak maalesef zordur. Dolayısı ile çocuklarımızı bu işi ücret karşılığı yapan bakıcılara emanet etmekteyiz.
 
En değerli varlıklarımız olan çocuklarımızı emanet ettiğimiz bu kişilerin gün içerisinde çocuğumuzla nasıl ilgilendiği, bakımı ile ilgili problemler olup olmadığı ya da art niyetli kişilerin çocuğumuza herhangi bir taciz veya kötü davranışta bulunup bulunmadığı hakkında sürekli endişe duymaktayızdır.
 
IP kamera sistemleri ile bu endişeler artık son buluyor. Aklınız evinizde kalmayacak...
 
 
 
 

Neden IP Kamera?

Gelişen teknoloji ile IP kamera sistemlerini artık gündelik hayatımıza girmiştir. IP kamera teknolojisi ile evimizin belirli noktalarına yerleştirilecek kameraları ister iş yerinizde PC üzerinden, isterseniz de herhangi bir yerden mobil telefonlarınızdan izleyebilirsiniz. Kameraların üzerinde entegre SD kartlar ile herhangi bir kayıt cihazına ihtiyaç duymadan da tüm görüntüler sesli olarak kayıt altına alınabilmekte ve geriye dönük izlenebilmektedir.
IVMS Yönetim ve kayıt yazılımı ile IP kameralarınız sesli olarak anlık izleyebilir, geriye dönük kayıtlarınıza bakabilirsiniz. İstediğiniz herhangi bir kayıt üzerinden fotoğraf çekebilir veya video klip oluşturabilirsiniz.
Analog kamera sistemlerine göre daha yüksek çözünürlükte görüntüler elde edilebilmektedir. Standart analog kamera sistemlerinde kayıt cihazları CIF (352x288px) çözünürlükte kayıt yaptığından kayıt görüntüsü tam ekran yapıldığında tüm detaylar kaybolmaktadır. Oysa VGA (800x600px) veya 1,3MP (1280x1024px) bir kamerada kayıt çözünürlüğü tam ekranda bir bozulmaya uğramaz. Böylelikle kayıtlardan istenilen verim alınabilmektedir

 

 

 
 
 
 
 
 
HIKVISION-DS-2CD9133F-E IP Kamera canlı izleme için
TIKLAYINIZ kullanıcı adı "user "parola "1234"

Copyright 2013. DG Alarm ve Güvenlik Sistemleri. All Rights Reserved