logo

 

7/24 Danışma Hattı 0850 433 45 34

Alarm Sistemleri

Kablolu ve Kablosuz Alarm Sistemleri

Kablolu Alarm Sistemleri:
Apartman dairesi, müstakil konut, mağaza veya iş yeri gibi mekanların korunmasında kullanılan kablolu alarm sistemleri genişletilebilir alt yapısı sayesinde onlarca sensörü kontrol edebilmektedirler.  Ek modüller ile zone sayısı genişletme, kablosuz ürünlerin entegrasyonu, uzaktan sisteme erişim ve uzaktan kontrol gibi farklı özelliklerde mevcuttur. Tüm alarm sistemlerine PIR hareket algılama sensörü, manyetik kapı sensörü, ışınlı aktif bariyer sensörü, cam kırılma sensörü, su basma sensörü, darbe sensörü, duman algılama sensörü, gaz algılama sensörü, panik butonu vb gibi sistem ekipmanları bağlanabilmektedir. Tüm güvenlik ihtiyaçlarına yönelik genişleyebilir altyapıya sahiptirler. Sistemin kullanılacağı projeye ve risk analizine göre değişik özelliklere sahip ürünler kullanılabilmektedir.

 

 

Kablosuz Alarm Sistemleri:
Kablosuz alarm sistemleri gelişmiş haberleşme teknolojisi ile tüm alanlarda güvenliğin sağlanmasında kullanılmaktadır. Hybrid (kablolu kablosuz çalışabilme) özelliği ile kablosuz donanım dışında kablolu donanımda bağlanabilmektedir. Partition teknolojisi ile komple veya kısmi kurma yapılabilir.
Kablosuz PIR hareket sensörü, manyetik kapı sensörü, duman algılama sensörü, cam kırılma sensörü vb. gibi ekipmanlar ile kapalı alanların korunmasında esnek çözümler sunmaktadır. Dâhili komünikatörü ile belirlenen numaraları arayabilir veya merkez bağlantısı ile kontrol edilebilir. Kablosuz Alarm Sistemleri kablo çekilmesinin zor olduğu veya estetik açıdan kablo kullanılmasının mümkün olmadığı mekânlarda algılayıcı sensörlerin kablosuz olarak kullanılmasını sağlar. LED veya LCD ekran ile kullanımı kolaydır.

 

 

Copyright 2013. DG Alarm ve Güvenlik Sistemleri. All Rights Reserved